Inovativní italská značka Cleaf

CLEAF je italská firma vyrábějící inovativní dekory pro nábytek a interiérový design. Její výzkum generuje hmatové a vizuální zážitky.

logo Cleaf.jpg

Tři typy výrobků – dekorativní deska, laminát, hrana – vytvářejí dokonale sladěný systém.

Firmy EGGER a CLEAF spojuje jejich zaměření na špičkovou kvalitu, nejmodernější technologie, nejinovativnější design i kompletní řada sladěných kombinací dekorů a materiálů. Rodiny Caspani a EGGER sdílejí vášeň pro nábytek a neustálou touhu po jeho zdokonalování a vytváření estetičtějších a funkčnějších interiérů. To vše jim usnadňují nejmodernější technologie používané ve výrobních závodech obou firem. Společná vize a vzájemný respekt dláždily cestu ke spolupráci s ambiciózním cílem: vytvořit inovativní nabídku pro architekty a designéry interiérů. Jejími klíčovými atributy jsou vysoká estetická hodnota povrchů značky CLEAF „Made in Italy“ a globální sortiment i výhody silné distribuční sítě EGGER. Výsledkem je obchodní partnerství v 5 zemích - zahrnující 12 dekorů CLEAF – dekorativní desky, lamináty, hrany ABS – jako součást EGGER kolekce dekorativních materiálů 24+.

Kolekce zahrnuje 12 dekorů v 7 strukturách: 

  • RIGA 
  • QUERCIA 
  • IDEA 
  • CHEOPE 
  • MILLENIUM 
  • PRIMOFIORE 
  • YOSEMITE 

cleaf2.png

Dekory v textuře Riga zaujmou zejména svou trojrozměrností s naznačeným pórem, který dodává celkovému designu klasický a nadčasový vzhled.

Pokud jste milovníky dubu, určitě by jste měli sáhnout po vzoru Quercia, jehož samotný název znamená v italštině "dub". Jeho cílem je zdůraznit typické vlastnosti této dřeviny - kartáčovaný vzhled a hluboký pór.

Pokud chcete do svého interiéru vnést trochu kovu, skvělou volbou jsou dekory Idea - leštěný hliník s gravírováním pod úhlem 45 stupňů.

 

Cleaf_1.png

Dáváte přednost neobvyklému designu? Struktura Cheope je inspirována liniemi pyramid při pohledu shora. Přináší fascinující vizuální zážitek, když na nábytku dochází ke hře různých stínů a světel.

S podmanivými vizuálními efekty přichází struktura Millennium, která okouzlí svým ohnivým vzhledem. Struktura Primofiore, inspirovaná kůží, je mimořádně nápaditá a vytváří zajímavý kontrast.

Vyzdvihnout je třeba také vůbec první synchronizovanou strukturu od společnosti CLEAF – Yosemite, která věrně reprodukuje skotskou borovici. Světelné odlesky této struktury krásně zdůrazňují hloubku jejího žilkování.

Tyto dekory nám poskytují možnost vytvářet jedinečná a neobvyklá řešení. Dekory Cleaf se skvěle kombinují s dekory nové kolekce EGGER. Vytvářejí interiérový design, který je synonymem modernosti, inovace a nadčasovosti.

logo kuchyně_19.JPG