Kuchyňská dvířka a úchytky

 

TRACHEA - česká dvířka vysoké kvality

logo-trachea.png

Firma Trachea je největším výrobcem kuchyňských a nábytkových dvířek v České republice, jejich profesní ctí je kvalita výrobků a rozmanitost nabídky.

Fóliovaná dvířka - T.classic

Přes osm desítek dekorů fólií je rozděleno do charakteristických řad od roky prověřených evergreenů po designové lahůdky. Každým rokem firma Trachea vybírá na předních veletrzích novinky renomovaných výrobců, aby drželi krok s trendy nábytkového designu. Bez zajímavosti není ani to, že většinu dekorů dřevin je možné ještě povrchově upravit buď lakováním nebo patinací, čímž se možnosti výběru násobí.

Prohlédněte si jednotlivé ukázky barev v následujících galeriích:

Firma Trachea je jedním z našich dodavatelů kuchyňských dvířek.

Návody na údržbu výrobků Trachea

 

21.png Společnost Grena a.s.

GRENA je tradiční výrobce kuchyňských dvířek a deskových materiálů. Do jeho sortimentu patří kuchyňská dvířka, protipožární, nehořlavé a žáruvzdorné materiály Grenamat, Grenaisol, Grenaboard. Může nabídnout i MDF desky s vysokým leskem a hlubokým matem Grenagloss, foliované desky FFB a také obklady kuchyní Splashback a obklady koupelen Lustrolite.

 

_vyr_91hart.png

NÁBYTKOVÁ DVÍŘKA

Nábytková dvířka od Hartmana, to je Váš výběr z více než 50 typů frézování a několik desítek druhů fólií pro Váš domov, kde se budete cítit báječně pokaždé, když přijdete do prostoru, kde jsou naše kvalitní dvířka.

 

 

Úchytky

SIRO_LOGO_POSITIV.jpg

Na našich stránkách naleznete velké množství modelů úchytek, věšáků, knopek, mušlí a věšákových lišt. Úchytky, věšáky a knopky se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a vlastním jedinečným designem od předních rakouských návrhářů. Úchytky firmy SIRO se perfektně hodí jako úchytky do kuchyně i na nábytek. Značka SIRO zaručuje vždy kvalitní zpracování všech svých produktů a proto patří mezi nejžádanější nábytkové a kuchyňské úchytky na trhu.

Zde naleznete téměř celý sortiment úchytek:

 

 

 

tulip.jpg

Tulip - úchytky a věšáky té nejvyšší kvality

Úchytky jsou šperkem každého nábytku, jejich vhodným výběrem dotváříme celkový dojem z interiéru nebo jednotlivých kusů nábytku.Proto volbě tvaru a materiálu věnujeme dostatečnou pozornost.I přes poslední designové trendy systémů bez úchytek již dnes dochází k opouštění od tzv. push systémů, který mají v oblibě milovníci minimalismu, a dochází k renesanci úchytek jako takových.