StrongClean E57 – účinný pomocník při čištění

Hledáte čistič, který vás účinně a rychle zbaví nečistot na citlivých površích jako jsou lesklé či matné plochy nábytku? Přípravek, který zabezpečí dokonalý finální vzhled? Sáhněte po StrongClean E57.

221312.png

E57 vyniká skvělými čisticími schopnostmi a hravě si poradí i s nejodolnějšími a největšími nečistotami. Navíc se jedná o přípravek ekologický, s rychleschnoucím účinkem.

Všestrannost v používání – pro truhláře i koncového uživatele

Alkalický přípravek StrongClean E57 se používá pro čistění povrchů, hodí se i uživatelům nábytku od truhláře – pomůže se zbytky mastnoty na kuchyňské lince, šmouhami či otisky prstů na vestavných spotřebičích. Použití E57 je velmi jednoduché a účinné.

Aplikace:

  • přípravek E57 je připravený na okamžité použití
  • doporučujeme nastříkat jemnou vrstvu na čištěný povrch a nechat 10 sekund působit

TIP: Pro dosažení perfektního vzhledu vašeho lesklého či matného nábytku používejte utěrku z mikrovlákna.

Vysoká účinnost

I při nízké teplotě dokáže odstranit tyto nečistoty:

  • organické znečistění
  • otisky prstů a mastné nečistoty (oleje, atd.)
  • separátory, zbytky nálepek
  • smůlu, dým, saze, nikotin

Díky velmi dobré materiálové kompatibilitě se může použít na široké spektrum produktů. Kompatibilní je s laminovanými DTD, MDF, termoplastovými hranami i PMMA, dlaždicemi, dřevem, gumou, hliníkem, lakovanými povrchy, nerezavějící ocelí či pozinkovanými povrchy.

Šetrnost k životnímu prostředí

StrongClean E57 je vyrobený na přírodní bázi, neobsahuje žádné škodlivé prvky, a proto neškodí těm, kdo s ním pracují, ani jejich okolí. Při jeho používání není nutná žádná speciální ochrana a není třeba ho specificky skladovat.

Nechte váš nábytek či kuchyně zazářit díky StrongClean E57!