Grafosklo - skleněné stěny, kuchyně

Co je Grafosklo?

Grafosklo je designové sklo s vnitřním grafickým motivem či látkou. Není omezeno pouze na jeden typ produktu, ale je určeno pro nejrůznější využití a interiérové prvky. Grafosklo je vyráběno buď ve formě jedné vrstvy skla, používané například na obklady stěn, nebo je zde varianta sendvičové stavby, využívaná pro téměř všechny další interiérové skleněné prvky, například stěny, dveře, zábradlí, balustrády atd.

Motiv na míru

Pro ty z vás, kteří se chtějí odlišit, nabízíme možnost individuality a výjimečnosti designu vašeho interiéru.
Každý motiv Grafoskla se tiskne na fólii, která může být čirá, polomléčná, mléčná, nebo bílá, záleží jen na vaší volbě průhlednosti Grafoskla.

Bezpečnost a údržba

Grafosklo je vyráběno z bezpečnostního kaleného skla a má dva bezpečnostní prvky – kalené sklo a lepené sklo, díky tomu je pevné a odolné vůči nárazu na plochu skla. V případě zástěn za kuchyňskou linku z Grafoskla odpadá složité čištění spár.

 

Obklady do kuchyně ze skla

Nový trend nahrazuje keramické obklady do kuchyně. Vnukněte prostoru za linkou nápad pomocí Grafoskla a vytvořte unikát.

Získejte poutavý originál své kuchyně, který může navazovat v celém interiéru. Grafosklo pro kuchyňské zástěny má tloušťku 6 mm a může být z bezpečnostního skla nebo z kaleného bezpečnostního skla.

Kalené bezpečnostní sklo

Jedná se o kalené bezpečnostní sklo, které je odolné vůči teplotním změnám a vůči úderům. Při jeho rozbití se celá tabule roztříští na krychličky, které z větší části nemají ostré hrany a nejsou navzájem spojeny. Při výrobě Grafoskla se na sklo aplikuje laminační fólie, která v případě rozbití skla drží drobné krychličky na sobě. Díky těmto vlastnostem se předchází zranění.

Výhody Grafoskla

Převratná technika tvorby grafického skla pro kuchyňské obklady, je tím správným příkladem moderního využití skla. Designový vzhled však není tou hlavní předností. Všichni máme zkušenosti s nepříjemným úklidem v kuchyni a právě obklady v kuchyni se častokrát umývají velice špatně. Největším protivníkem při úklidu kuchyňských obkladů jsou právě spáry, ve kterých zůstává nejvíce nečistot. Tento problém s našimi kuchyňskými obklady ze skla úplně odpadá.

Naše obklady do kuchyně ze skla stačí otřít a jsou čisté - jak jednoduché

Skleněné obklady mají oproti běžným kuchyňským obkladům z kachliček obrovskou přednost. Jsou totiž vyrobeny z jednoho celistvého kusu, takže zde nenajdete žádné spáry a nerovnosti. Mytí desky je tak bezproblémovou a pohodovou záležitostí. Jednolitou plochu stačí jen hladce otřít a vše je zase jako nové.

Motivy pro skleněný obklad za kuchyňskou linku z Grafoskla si můžete vybrat v našem konfigurátoru, galerii realizací nebo z databanky Shutterstock.