Obkladové panely Graftazit

SATÉNOVÝ POVRCH

Moderní matný povrch Graftazitu® maximálně usnadňuje údržbu beze šmouh. Graftazit je celoplošně lakovaný matným lakem, což zaručuje jeho skvělou odolnost a praktičnost.

 

MOŽNOSTI POUŽITÍ

Fantazii se meze nekladou. Graftazit® lze použít jako kuchyňský obklad, designový prvek restauracíobchodůbarů či sportovních klubů, krásný pohledový kryt starého radiátorukoupelnový obklad či kdekoliv jinde vás napadne.

 

S VLASTNÍM MOTIVEM

Designové grafické obklady beze spár pro maximální hygienu v domácnosti, firmě, restauraci či okrase exteriéru. 

 

A SNADNO DOSTUPNÝ

Cena obkladu je více než o polovinu nižší než cena kaleného skla. V porovnání s náklady na instalaci a cenou keramických obkladů také velmi mile překvapí.

 

KVALITA POTISKU

Potisk je naprosto fenomenální. Ostrost a fotografická kvalita tisku nemá v tomto segmentu obdoby.

 

MATERIÁL

Graftazit® je moderní materiál o síle 3 mm tvořený hliníkem a polyethylenem. Nekroutí se a je rozměrově stálý.

 

BARVOSTÁLOST

Graftazitové obklady jsou tištěny UV technologií, která zaručuje odolnost barev proti slunečnímu záření.

 

TEPLOTNÍ ODOLNOST

Obklad odolává teplotám -50 až +110 st.C. Díky těmto vlastnostem může být bez problémů osazen za jakýkoliv typ sporáku, v horké sprše či pověšen na radiátor.

 

ÚDRŽBA

Je velmi snadná. Měkkým vlhkým hadříkem s běžným kuchyňským čistícím prostředkem. Zakázány jsou drsné houbičky, drátěnky, ředidla a přípravky s obsahem chlóru.

 

INSTALACE

Zvládne ji úplně každý. Důležité je správné zaměření. Obklad se dá přilepit lepidlem nebo oboustrannou lepicí páskou na čistý, suchý a odmaštěný povrch. Nebo samozřejmě ve spolupráci s námi současně s montáží kuchyně.

 

MAXIMÁLNÍ ROZMĚR

Maximální vyrobitelný rozměr je 3240x1495 mm, který je dostačující pro většinu kuchyní. Obklad lze také díky přesnému frézování skvěle napojovat.

 

VLASTNÍ DESIGN

Obkladové panely od našeho partnera, české firmy Graftazit najdete také v našem kuchyňském studiu v Ústí nad Labem.