Pracovní desky z technického kamene

Kuchyňské pracovní desky z konglomerovaných materiálů
 

Tento konglomerovaný materiál, nebo-li technický kámen je špičkový materiál vyvinutý speciálně pro náročné podmínky v interiérech i exteriérech. Kuchyňská pracovní deska z quartze má díky svému leštěnému povrchu exkluzivní vzhled a vyznačuje se vysokou tvrdostí, pevností a odolností.

Technický kámen se vyrábí smícháním pigmentů, písku a pryskyřice v určitém poměru. Zpravidla je tento poměr 95% přírodního kameniva a písku a 5% pryskyřic. Při výrobě je následně hmota stlačena pod vysokým tlakem a při vysoké teplotě. Díky této technologii získávají kuchyňské pracovní desky z quartze výborné technické vlastnosti – odolnost proti mechanickému poškození, chemikáliím, kyselinám a obrusnosti. Do všech našich desek z quartze lze podlepit nebo vlepit do roviny dřez z naší nabídky.

Pracovní desky z quartze jsou dostupné v těchto rozměrech:

Šířka: 50 – 1250 mm
Délka: 150 – 3000 mm

Na našich deskách z quartze zajišťujeme toto opracování: odříznutý roh, výřez v rohu, výřez do C, zaoblený roh, barové řešení, výřez pro varnou desku / dřez, podlepení dřezu, vlepení dřezu do roviny, otvor pro baterii.

V Michelangelo.png Taurus Black.png SUE CALYPSO JUM.png Starlight Black.png Serena.png Noble Carrara.png Marguina.png Charcoal Soapstone.png Gobi Grey.png Harmonia Yosemite.png Gobi Black.png Crystal Royal.png Crystal Quartz White.png Crystal Nevada.png Crystal Anthracite.png Calcata Gold.png ABSOLUTE White.png