Moderní kuchyně

Krása a půvab moderního stylu kuchyně na míru

Milujete jednoduchost? Tak tento styl kuchyní je stvořen přesně pro Vás na míru. Tyto kuchyně jsou specifické vzdušným stylem a lehkostí, které osloví právě Vás. Jsou zde použity převážně šuplíkové systémy se spoustou úložného prostoru. V kuchyních  převládají prvky skla a hliníku.

Moderní kuchyně vyráběné na míru se vyznačují novými trendy, velmi zajímavým designem a použitým materiálem.

38335577_l moderní kuchyne_0.jpg

kuchynestach.cz

Moderní kuchyně jsou na první pohled velmi elegantní a výrazně precizní ukázkou použití nejrůznějších kvalitních materiálů. Dnešní trend je spojení kuchyně a obývacího prostoru moderního bydlení kde můžete zároveň zahájit přípravu v kuchyni a spojit příjemné setkání s přáteli či setkání s rodinou.

Moderní kuchyně především zvýrazňuje hladké a čisté tvary přecházející v odlehčení celého interiéru.

Důležitou částí moderní kuchyně je zvýraznění pracovní desky a zadního obkladu za pracovní desku, které dnes není řešeno jen keramickým obkladem. Můžeme Vám nabídnout širokou škálu pracovních desek, obkladové panely a dekorační panely začleněné do dnešní moderní kuchyně.

Vyrábíme tyto kuchyně na míru s nejvyšší precizností a kvalitně, protože každý detail je důležitý!

 

modern-kitchen-design.jpg

Kuchynestach.cz Vám vyrobí a namontuje moderní kuchyň na míru dle vašich přání a požadavků. Připravíme pro Vás zajímavou nabídku ve spojení s dostupnou cenou vaší moderní nové kuchyně.

Navštivte nás a přesvědčte se v našem kuchyňském studiu, kde Vám zhotovíme grafický návrh, vždy poradíme a splníme vaše očekávání  z nové kuchyně. Kuchyně je možné realizovat v okresech Ústí nad LabemTepliceDěčínLitoměřice a také i z Roudnice nad Labem či Praha. Po dohodě i v dalších okresech.

 

Přesvědčte se, že kuchyně Stach je ta správná volba.