Obkladové panely SPLASHBACK, lepší než sklo?!

5130 menší.jpg

Splashback je technologicky špičkový, vysoce lesklý akrylátový panel, který má vzhled skla, ale oproti skleněným obkladům nemá žádná instalační omezení a nevyžaduje vysoké pořizovací náklady.

Splashback přichází s řadou luxusních barev a díky tomu, že je vyroben z unikátních polymerů, panely nepraskají, neprohýbají se, netříští se a neznečišťují se ani nedeformují běžnými domácími či komerčními činnostmi.

Panely Splashback mohou být upravovány a řezány přímo na místě při instalaci, což umožňuje montáž na míru a přesné umístění výřezů pro elektřinu a vodu. 25 krát odolnější proti nárazu než skleněné obklady.

Panely Splashback představují zároveň snadnou údržbu. Není potřeba kupovat speciální čistící prostředky, stačí obyčejný jemný čistící prostředek spolu s měkkým hadříkem.

Splashback je určen pouze pro svislé plochy v interiérech.

Splashback je navržen tak, aby měl minimální dopad na životní prostředí.
Splashback se skládá pouze z uhlíku, vodíku a kyslíku, je 100% recyklovatelný při recyklaci spotřebovává pouze kolem 10% původní energie - na rozdíl od skla, které při recyklaci vyžaduje více jak 60% původní energie.
Splashback je kompletně vyráběn pod systémem EGR environmentálního managmentu, který byl nezávisle akreditován podle normy ISO14001.
Při výrobě Splashbacku se neuvolňují žádné škodlivé emise do ovzduší, půdy nebo vody.

Dodavatel těchto panelů a náš partner, firma Grena, poskytuje záruku 10 let na odolnost vůči UV záření.
Panely Splashback se neotlučou a neoprýskají jako barva, vinyl nebo dřevo.Barva panelu není pouze nastříkána na povrchu, ale je přímo zapuštěna do panelu.

 

Dezény:

dekory.jpg

Díky svému elegantnímu a modernímu provedení je Splashback jednoduchým a cenově přijatelným řešením, jak vytvořit nový luxusní vzhled.

Standardní nabídka provedení: 650 x 3150 mm

 

Splashback by neměl být používán pro následující aplikace:

  • vodorovné plochy
  • v exteriérech
  • sprchové kouty (pro tyto účely jsou určeny panely Lustrolite)
  • za plynové varné desky (lze použít za elektrické varné desky při dodržení min. vzdálenosti 50 mm)

 

Údržba, ošetření: s panely Splashback je čištění jednoduché. Nejlepších výsledků dosáhnete pomocí měkkého hadříku z mikrovlákna nebo jelenice s teplou vodou a neabrazivním mýdlem nebo běžným čistícím prostředkem používaným v domácnosti. Dokonce i tuk nebo olej se může snadno odstranit pomocí petroleje.

Splashback je interní, vysoce hygienický a nepodporuje růst bakterií nebo jejich přenos. Stejně jako u všech dekorativních ploch s vysokým leskem,neleštěte povrch nasucho.

Vyhněte se používání papírových utěrek. Kartáče, škrabky nebo drátěnky na nádobí by neměly být používány vůbec.

Jelikož je Splashback navrhnut jako komfortní (uživatelsky příjemný) a ekologicky nezávadný, vytvořili jsme povrch, který nevyžaduje silné chemikálie a velké úsilí při čištění.

Menší škrábance a oděrky lze snadno ručně odstranit vybranými tekutými leštidly a měkkými leštícími tkaninami. Při každém průměrném poškození může být původní vysoce lesklý povrch zcela obnoven pomocí velmi jemného mokrého a suchého brusného papíru, a to ručně nebo v případě nutnosti strojově. S minimálním úsilím tak bude mít Splashback i nadále trvale vysoce lesklý povrch.

Tyto panely také nabízíme naším zákazníkům a je možné si je takříkajíc osahat a vidět jak vypadají reálně. V kuchyňském studiu v Ústí nad Labem jsme vám k dispozici od 9 do 17 hodin každý všední den, v sobotu máme otevřeno od 9 do 12:00 hodin.

Galerie