Kompaktní laminát

page_kompaktni_laminat.jpg

Kompaktní laminát je vodě vzdorný materiál, který splňuje nejvyšší požadavky na hygienu a životnost se širokým spektrem využití. Kompaktní laminát lze využít všude tam, kde je žádoucí vzhled tenké elegantní desky, i jako koupelnový nábytek. Tento materiál si získal pro své široké spektrum využití velkou oblibu u interiérových architektů.

Jedná se o 12 mm silný materiál slisovaný z velkého množství dekoračních a protitahových papírů, prokládaných pryskyřicí stlačených pod vysokým tlakem. Pracovní desku je možné zesílit na tloušťku 40 mm s pomocí dřevotřískové desky, kterou lze ohranit dle přání zákazníka. Hranu desky lze volit laminátovou, hliníkovou, dřevěnou nebo polypropylenovou.

Pracovní desky z kompaktního laminátu jsou dostupné v těchto rozměrech:
Šířka: 50 – 1250 mm
Délka: 150 – 3600 mm
 

Na našich deskách z kompaktního laminátu zajišťujeme toto opracování: odříznutý roh, výřez v rohu, výřez do C, zaoblený roh, barové řešení, výřez pro varnou desku / dřez, spojení desek včetně kování, podlepení dřezu, vlepení dřezu do roviny (neprovádíme u kompaktního laminátu o síle 12 mm, na vlepení dřezu do roviny je vhodný kompaktní laminát o síle 42 mm), otvor pro baterii.

Dostupné dekory:

R049.png P120.png N110.png N105.png E084.png C130.png B170.png 1002.png B188.png 1001.png