Kuchyňské spotřebiče

Do nových kuchyní si lidé pořizují hlavně vestavné typy. Varné desky a myčky jsou již dnes standardem stejně jako vestavné mikrovlnné trouby a nově také kávovary.

38900095_HMC 440 TVX_imagefoto_med (1).jpg  num1_upper.jpg

U chladniček se opatrný tuzemský zákazník přece jen rozmýšlí, protože je cena za vestavný spotřebič kvůli náročnější výrobě vyšší a zaplatit je potřeba i skříňku, do níž bude umístěn. U chladniček navíc musíme také počítat s menším objemem, protože potřebné centimetry pohltí nábytek. I když i v této kategorii přichází první výrobce s elegantním řešením, s vestavnou chladničkou o šířce 69 cm a vnitřním objemem 400 litrů. Bližší informace zde. Řešením designu je také u volně stojících chladniček efektní provedení, u něhož bílý smalt nahradil eloxovaný hliník a nově také sklo. Eloxovaný hliník a sklo jsou pak vhodné i pro kuchyň spojenou s obývacím pokojem.

762785.jpg ihood3_ipod_phone_op.jpg 

Možná trochu paradoxně se domácí trh chytil u komínových digestoří. Nejspíš je to i výsledek dosti nešťastné podoby panelákových odsavačů, jež tolik odpuzovaly již svým vzhledem. Dnes je na trhu obrovský výběr odsavačů všech tvarů a barev i možnostmi umístění.

 

33701632_FCXE 818X WIFI_foto_med.jpg      38900049_MICG 25 GDFN_foto_med.jpg    33801415-1484688058.jpg

 

Spolupracujeme téměř se všemi výrobci spotřebičů, v nabídce tak máme nejen značky zde prezentované. Toto se netýká jen elektrických spotřebičů, ale také dřezů a baterií. 

Kuchyně na míru - Kuchyně Stach. 

Naší nabídku spotřebičů si můžete prohlédnout v sekci Prodej spotřebičů

Objednávání, platba, přeprava