Kuchyně

Dnes už kuchyně na míru představuje ve vašem domově  nejen praktické řešení, ale také začlenění do celého interiéru a dodá nevšednost, nový styl a eleganci. Široká nabídka různých stylů Vám umožní velký výběr nabízených materiálů a doplňků od praktického designu až po rustikální kuchyně s nádechem minulosti.

Co je typické pro nové kuchyně na míru:
- jednoduchá provedení dvířek
- omezení počtu horních skříněk
- světlé barvy
- vestavné spotřebiče
- zásuvkové skříňky s takzvanými plnovýsuvy
- kvalitní pracovní desky
- nové materiály používané na obklad mezi horními a spodními skříňkami
- důraz na dřezy
- pečící trouby umístěné do výšky očí, nejlépe do takzvaného technického bloku
- potravinové skříně vybavené výsuvy
- odpadkové koše na tříděný odpad umístěné ve skříňkách
Tyto nové a moderní trendy v kuchyních jsme připraveni našim zákazníkům nabídnout a poradit i při jejich výběru či navrhnout celkové uspořádání vaší kuchyně dle dispozičních možností.

 

Návrh a výběr kuchyně na zakázku

Neváhejte nás kontaktovat nebo nás navštivte v našem kuchyňském studiu v Jateční 34, Ústí nad Labem. Odborně Vám pomůžeme s novou kuchyní a shlédnutí v grafickém 3D programu. K tomuto Vám pomůže náš odborný návrhář na kuchyňské linky. Nabízíme Vám profesionální a kvalitní servis námi nabízených služeb.

spodek ořech bile spotrebice.jpg  2.jpg nákres.jpg rovná varianta.jpg

Spolehlivost je naším hlavním cílem. Jen Vy můžete ohodnotit co Vám přináší naše dodávané služby a kuchyně na míru.

 

 

Varianty řešení kuchyní v panelových bytech

2+1 puvodní pudorys.jpg

Více na samostatné stránce ZDE.

 

Výroba kuchyně na míru

Výroba nábytku a kuchyní je vyráběna ve vlastních prostorách, není problém podívat se tak říkajíc pod pokličku a navštívit přímo výrobu, může být pro vás zajímavé vidět jak se rodí Vaše nová kuchyň. K výrobě nábytku a  kuchyní na míru používáme jen materiály, které splňují normy a neškodí lidskému zdraví. Vyrábíme a dodáváme kvalitní kuchyně na míru dle vašich požadavků a přání. Velký výběr kvalitních materiálů Vám umožní vyřešit každý detail a tvar nové kuchyně. Důraz a důslednost klademe na přípravu výroby kuchyní. Komfort a praktičnost kuchyně na míru Vám umožní správný výběr vnitřního vybavení a kování určeného od zásuvek až po otvírání horních skříněk. U vybraného kování dáváme doživotní záruku na poškození mechanismu.

Také důležitou částí výroby kuchyně je výběr (kvalitního) osvětlení kuchyňské linky. Dnešní směr v osvětlení nabízí nové trendy led osvětlení, který splňuje všechny požadavky pro osvětlení celé kuchyně na míru. S naším dodavatelem LED osvětlení jsme připraveni splnit jakékoliv přání zákazníka kvalitním a na míru vyráběným LED osvětlením.

Kuchyně je možné realizovat v okresech Ústí nad Labem, Teplice, Děčín, Litoměřice a také i Roudnice nad Labem či Praha. Po dohodě i v dalších okresech.

Několik rad před návštěvou kuchyňského studia